ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
05-05-2024
ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΣΤΟ PROGRAMMA-TV
Menu
0 results
[K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε) | 05:15 |
[K8] Μπερδέματα (Ε) | 06:00 |
[K] Ονειρομπελάδες (Dreambuilders) | 07:45 |
[K] Kung Fu Panda | 09:30 |
[K] Σρεκ Κι Εμείς Καλύτερα (Shrek For Ever After) | 11:15 |
[K] Δελτίο Ειδήσεων | 13:00 |
[K8] Η Κρουαζιέρα Του Έρωτα | 13:45 |
[K8] Το Σόι Σου, V (Ε) | 15:45 |
[K8] Kitchen Lab (Ε) | 16:40 |
[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ] | 17:40 |
[K8] Το Σόι Σου, IV (Ε) | 17:50 |
[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων | 18:50 |
[K] Ο Καιρός Της Εβδομάδας | 19:55 |
[K] Ρίο (Rio) | 20:00 |
[K] Ο Κυρ Γιώργης Εκπαιδεύεται | 22:00 |
[K8] Fame Zόρι | 00:00 |
[K8] Τα Μάτια Της Τάμι Φέι (The Εyes Οf Tammy Faye) | 02:30 |
[K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α., ΙΙ (Ε) | 04:45 |
[K] Frozen Planet II | 05:00 |
[K8] Οι Δεκατιανοί | 07:00 |
[K8] Μουσικό Πρόγραμμα (E) | 11:30 |
[K] Δελτίο Στη Νοηματική | 13:40 |
[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων | 14:00 |
[K8] Σάββατο Με Φίλους! | 14:45 |
[K] Για Ποιον Χτυπάει Η Κουδούνα | 18:00 |
[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων | 19:50 |
[K12] Survivor | 21:00 |
[K12] Ο Αετός Της Αυτοκρατορίας (The Eagle) | 01:00 |
[K8] Dr. House - 2ος Κύκλος | 03:15 |
[K] Happy Traveller (Ε) | 04:00 |
[K] Spectacular Earth | 05:00 |
[K8] Η Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας 2 (Barbie In A Mermaid Tale 2) | 05:00 |
[K8] Θέατρο Γης: Μαρινέλλα - Νατάσα Θεοδωρίδου | 06:15 |
[K8] Formula 1 - Κατατακτήριες Δοκιμές | 08:30 |
[K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό | 09:00 |
[K8] Γαβ Στόρι (Beethoven's 2nd) | 11:00 |
[K] Ant1 News | 13:00 |
[K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα | 13:50 |
[K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε) | 14:00 |
[K8] 5X5 Σπέσιαλ (E) | 15:00 |
[K] Έξω Οι Κλέφτες | 16:45 |
[K] Ant1 News | 18:45 |
[K8] 5X5 Σπέσιαλ | 20:00 |
[K] Μια Τρελλή Τρελλή Οικογένεια | 22:00 |
[K8] Formula 1 Show | 00:00 |
[K8] Formula 1 | 00:15 |
[K8] Πέρα Από Την Αφρική (Out Of Africa) | 02:00 |
[K8] Barbie Στον Παραμυθένιο Κόσμο Της Μόδας (Barbie: A Fashion Fairytale) | 05:00 |
[K] Scooby Doo And Guess Who? | 06:15 |
[K] Μπινγκ (Bing) | 07:15 |
[K] Ο Γκρίζι Kαι Tα Λέμινγκς (Grizzy And The Lemmings) | 07:45 |
[K] Booba | 08:10 |
[K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig) | 08:30 |
[K] Σκούμπι Ντου! Το Στοιχειωμένο Γήπεδο (Scooby Doo Ghastly Goals) | 08:45 |
[K] Scooby Doo! Η Κατάρα Του Τέρατος Της Λίμνης (Scooby - Doo! Curse Of The Lake Monster) | 09:15 |
[K] Οι Ευχούληδες (Trolls) | 10:45 |
[K8] Wendy | 12:45 |
[K] Star News | 15:00 |
[K] Αλίμονο Στους Νέους | 15:15 |
[K8] Μια Δεύτερη Ευκαιρία (Second Act) | 17:30 |
[K] Star News | 19:45 |
[K8] Στα Σύνορα | 21:00 |
[K12] Τροία (Troy) | 22:15 |
[K12] Νοτιάς | 01:45 |
[K8] Δύο Αμερικανιδούλες Στο Παρίσι (Passport To Paris) | 04:00 |
0 results
Ειδήσεις | 05:30 |
Σαββατοκύριακο από τις 6 [K8] | 06:00 |
Δύο στις 10 [K8] | 10:00 |
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός | 12:00 |
Αχ!... Και Να ’Μουν Άντρας - Ελληνική Ταινία [K] | 13:00 |
Τα Καλύτερά μας Χρόνια - B Κύκλος (E) [K8] | 14:45 |
Euro Magazine Show [K8] | 15:30 |
Μαμά-δες - Ζ Κύκλος [K8] | 16:00 |
Φτάσαμε - B Κύκλος [K8] | 17:00 |
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός | 18:00 |
Πες τη λέξη - Γ Κύκλος [K8] | 19:15 |
Η Τούρτα της Μαμάς (E) [K8] | 20:00 |
Ghostbusters: Afterlife / Ghostbusters: Legacy [K12] | 21:00 |
Αυτή η Νύχτα Μένει - Ελληνική Ταινία [K16] | 23:10 |
Το Τέλος του Κόσμου [K16] | 01:10 |
Φτάσαμε (E) [K8] | 02:50 |
Μαμά-δες (E) [K8] | 03:45 |
Πες τη λέξη - Γ Κύκλος (E) [K8] | 04:40 |
Αφιερώματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 06:00 |
Μεσογειακό Τρίπτυχο για τα Πάθη (E) [K8] | 07:00 |
Στα Μονοπάτια της Παράδοσης - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 08:00 |
Νηστικό Αρκούδι (2008-2009) - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 08:30 |
Αναζητώντας τη Χαμένη Εικόνα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 09:30 |
Πάσχα στην Έλυμπο Καρπάθου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 10:00 |
Ακολουθία του Εσπερινού της Αγάπης (Z) | 11:00 |
Ήχοι και Χρώματα της Πασχαλιάς και της Άνοιξης - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 12:30 |
Έτσι Γιορτάζουν οι Έλληνες - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 13:35 |
Αφιερώματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 14:05 |
Αφιερώματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 14:35 |
Οι Μουσικοί του Κόσμου (E) [K8] | 15:00 |
Λίστα Γάμου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 16:00 |
Πασχαλινό Τραπέζι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 17:00 |
Συναντήσεις με Αξιοσημείωτους Ανθρώπους (E) [K8] | 19:00 |
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 20:00 |
Οι Αταίριαστοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 21:00 |
Οι Μουσικοί του Κόσμου (E) [K8] | 00:00 |
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 01:05 |
Πασχαλινό Τραπέζι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 02:10 |
Λίστα Γάμου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 04:25 |
2-3 Μέρες στην Πόλη - Α Κύκλος (E) [K8] | 05:00 |
Μουσικές Οικογένειες - B Κύκλος (E) [K8] | 06:00 |
Νησιά στην Άκρη (E) [K8] | 07:00 |
24 Ώρες στην Ελλάδα - Ε Κύκλος (E) [K8] | 07:30 |
Ευρωπαϊκό Κοντσέρτο 2017 στην Πάφο (E) | 08:30 |
Αιθιοπία, Στα Ίχνη Των Πρώτων Χριστιανών (E) [K8] | 10:00 |
Το Αλάτι της Γης (E) [K8] | 11:00 |
Περίμετρος [K8] | 13:00 |
Κυριακή στο Χωριό Ξανά - B Κύκλος (E) [K8] | 14:00 |
Το Ταξίδι του Άσκαυλου [K8] | 15:30 |
Κάθε Τόπος και Τραγούδι - Α Κύκλος (E) [K8] | 16:30 |
Χωρίς Οικογένεια [K8] | 17:30 |
Ειδήσεις από την Περιφέρεια | 19:30 |
Άρωμα και Συναίσθημα (E) [K8] | 20:00 |
Μια Οικογενειακή Υπόθεση (E) [K12] | 21:00 |
Γιώργος Καζαντζής: Για Μεγάλη Ορχήστρα | 22:30 |
Το Ταξίδι του Άσκαυλου (E) [K8] | 00:45 |
Το Αλάτι της Γης (E) [K8] | 01:45 |
Κυριακή στο Χωριό Ξανά - B Κύκλος (E) [K8] | 03:45 |
[K8] Zoey 101 | 05:10 |
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι | 05:35 |
[K8] iCarly | 06:00 |
[K8] Victorious | 06:30 |
[K] Bubble Guppies | 07:00 |
[K] Team Umizοοmi | 07:30 |
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του | 08:00 |
[K] Sylvanian Families | 08:30 |
[K] Οι Περιπέτειες Tου Πάντινγκτον | 09:00 |
[K] Baby Shark | 09:30 |
[K] Τα Στρουμφάκια | 10:00 |
[K] Paw Patrol | 10:30 |
[K] Πινόκιο Και Φίλοι | 11:00 |
[K] Lol Surprise | 11:30 |
[K8] Transformers Earthspark | 12:00 |
[K] 44 Γάτες | 12:30 |
[K] Breadwinners | 13:00 |
[K8] Κουνγκ Φου Πάντα | 13:30 |
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης | 14:00 |
[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty | 14:30 |
[K8] Δύο Φανταστικοί Γονείς | 15:00 |
[K8] Fan Boy And Chum Chum | 15:30 |
[K] Ράστυ Ρίβετς | 16:00 |
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του | 16:30 |
[K] Paw Patrol | 17:00 |
[K] Top Wing | 17:30 |
[K8] Τέρατα Κι Εξωγήινοι | 18:00 |
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης | 18:30 |
[K8] Monster High | 19:00 |
[K8] The Casagrandes | 19:30 |
[K8] Bakugan | 20:00 |
[K8] Power Rangers Dino Fury | 20:30 |
[K8] Τα Χελωνονιντζάκια | 21:00 |
[K8] Άβαταρ | 21:30 |
[K8] Ο Θρύλος Της Κόρρα | 22:00 |
[K8] Spyders | 22:30 |
[K8] Drake Αnd Josh | 23:00 |
[K8] Hunter Street | 23:30 |
[K8] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ | 00:00 |
[K8] Victorious | 00:30 |
[K8] iCarly | 01:00 |
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος | 01:25 |
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν | 01:50 |
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι | 02:15 |
[K8] iCarly | 02:40 |
[K8] Victorious | 03:05 |
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος | 03:30 |
[K8] Big Time Rush | 03:55 |
[K8] Hunter Street | 04:20 |
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν | 04:45 |
[K8] Chill Mode | 06:00 |
[K8] Music On | 07:00 |
[K8] Mad Radio Hits | 10:00 |
[K8] Latin Vibes | 11:00 |
[K8] Afro Beats | 12:00 |
[K8] Tik Tok Moves | 13:00 |
[K8] New Releases | 14:00 |
[K8] Mad Top 15 | 15:00 |
[K8] Balkan Trip | 16:00 |
[K8] Music Rocks | 17:00 |
[K8] Mad Weekend Wrapped | 18:00 |
[K8] Warm Up | 18:30 |
[K8] Madwalk Flashback | 20:00 |
[K8] Lai.co | 23:00 |
[K12] TV War | 00:00 |
[K8] Mixtape | 01:30 |
[K8] Lai.co | 02:00 |
[K8] Night Out... Not | 03:00 |
0 results