mega
[K] Mega06:00
[K] Mega12:00
[K] Mega18:00
[K] Mega00:00
alpha
[K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)05:15
[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης06:15
[K8] Μπερδέματα (Ε)06:45
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)07:45
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)08:45
[K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση09:50
[K] Δελτίο Ειδήσεων13:00
[K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!13:50
[K8] Kitchen Lab16:40
[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]17:40
[K8] Το Σόι Σου, II (Ε)17:50
[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων18:50
[K] Ο Καιρός Της Εβδομάδας19:55
[K8] Akis Food Tour, II20:00
[K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, XI21:00
[K12] Gemini Man22:00
[K12] Το Ξεκαθάρισμα (A Score To Settle)00:30
[K8] Έλα Ν' Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ02:45
[K12] How It Really Happened, IΙ04:30
skai
[K] Happy Traveller (Ε)05:00
[K8] Καλημέρα05:30
[K8] Οι Δεκατιανοί09:40
[K8] Γεια Σου11:40
[K8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων13:10
[K] Δελτίο Στη Νοηματική13:30
[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων14:00
[K8] Dr. House - 2ος Κύκλος14:45
[K] Happy Traveller (Ε)15:45
[K8] Παντρέψου Με (Marry Me)16:20
[K8] Οι Πανθέοι18:40
[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων19:50
[K12] Survivor21:00
[K12] 9-1-1 - 4ος Κύκλος01:00
[K8] Με Τη Δική Σου Ανάσα (Breathe)02:00
[K8] Γειτονιές Στο Πιάτο (Ε)04:00
[K8] Πρώτη Εικόνα05:00
ant1
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
[K8] Στούντιο Με Θέα05:30
[K8] I Love Σου Κου09:50
[K] Ant1 News13:00
[K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα13:45
[K] Βάλε Knorr Κι Έγινε!13:50
[K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 12ος Κύκλος14:00
[K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)15:00
[K8] Formula 1 Show16:15
[K8] Formula 116:30
[K] Ant1 News18:45
[K8] Ποιος Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος;20:00
[K8] 5X5 Σπέσιαλ21:00
[K12] Ψυχοκόρες (Ε)22:45
[K16] Εκδικητής (The Foreigner)00:00
[K12] Ο Πρώτος Από Εμάς (Ε)02:15
[K8] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)03:15
[K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)04:00
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
star
[K] Scooby Doo And Guess Who?06:15
[K] Μπινγκ (Bing)07:15
[K] Ο Γκρίζι Kαι Tα Λέμινγκς (Grizzy And The Lemmings)07:45
[K] Booba08:10
[K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)08:30
[K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)08:45
[K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)09:15
[K] Sonic Boom09:45
[K] Σπίτι Με Τον Μπαμπά (Living With Dad)10:15
[K] Miraculous Lady Bug10:45
[K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)11:15
[K] Wabbit11:45
[K] Ο Θύμιος Τα 'Κανε Θάλασσα12:15
[K8] Traction14:10
[K] Star News15:00
[K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα15:30
[K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος15:45
[K] Δεσποινίς Διευθυντής16:15
[K8] Τροχός Της Τύχης18:30
[K] Star News19:45
[K8] Στα Σύνορα21:00
[K16] Το Χάρισμα (Solace)23:30
[K16] Κόκκινος Ουρανός (Red Sky)01:45
[K16] Φωνές Μέσα Από Τους Τοίχους (Within)04:00
open
[K] Open Beyond06:00
[K] Open Beyond12:00
[K] Open Beyond18:00
[K] Open Beyond00:00
ert1
Ειδήσεις05:30
Σαββατοκύριακο από τις 6 [K8]06:00
Δύο στις 10 [K8]10:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός12:00
Ο Μπακαλόγατος - Ελληνική Ταινία [K]13:00
3ος Όροφος (E) [K8]14:40
Τα Καλύτερά μας Χρόνια - B Κύκλος (E) [K8]15:00
Μαμά-δες - Ζ Κύκλος [K8]16:00
Φτάσαμε - B Κύκλος [K8]17:00
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός18:00
Πες τη λέξη - Γ Κύκλος [K8]19:15
Η Τούρτα της Μαμάς (E) [K8]20:00
Μουσικό Κουτί - Δ Κύκλος (E) [K8]21:00
Αθλητική Κυριακή [K8]23:00
Σε Ρηχά Νερά [K12]01:00
Δύο στις 10 (E) [K8]02:30
Istorima: Το Μυστικό του Αστρονομικού Προσανατολισμού των Ναών της Ελλάδας (E) [K]04:20
Πες τη λέξη - Γ Κύκλος (E) [K8]04:30
ert2
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]06:00
Ξένιος Ζευς - Ταξιδεύοντας - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]07:10
Θεία Λειτουργία (Z)08:00
Ιόλη - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K]10:30
Κάθε Κατεργάρης στον Πάγκο του - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]11:00
Η Ιστορία των Χρόνων μου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]11:30
Ριμέϊκ - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]12:16
Από τον Καλλικράτη στον Καλατράβα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]13:00
Αφιερώματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]14:00
Οι Μουσικές του Κόσμου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]15:00
Λίστα Γάμου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]16:00
Παρασκήνιο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]17:00
21η Απριλίου 1967 - 30 Χρόνια Μετά: Το Πολιτιστικό Έγκλημα της Χούντας - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]18:00
Συναντήσεις με Αξιοσημείωτους Ανθρώπους (E) [K8]19:05
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]20:00
Καρυωτάκης - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K12]21:00
ZeroZeroZero (E) [K16]22:45
Συναντήσεις με Αξιοσημείωτους Ανθρώπους (E) [K8]00:45
Οι Μουσικές του Κόσμου (E) [K8]01:45
Αφιερώματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]02:40
Λίστα Γάμου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]03:30
Καρυωτάκης - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K12]04:30
ert3
Μυστήρια από Ψηλά (E) [K12]05:30
Κοντά στο Ηφαίστειο (E) [K8]06:30
18ος Διεθνής Μαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος & 9ος Διεθνής Μαραθώνιος Ρόδου (Z)07:00
Με Αρετή και Τόλμη [K8]11:30
Ελλήνων Δρώμενα - Η Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Κυριακή στο Χωριό Ξανά - Γ Κύκλος (E) [K8]14:00
45 Μάστοροι 60 Μαθητάδες - B Κύκλος (E) [K8]15:30
Βίλατζ Γιουνάιτεντ (E) [K8]16:00
Sports Doc (E)17:00
Stoiximan Basket League : AEK Betsson - ΠΑΟΚ mateco | Play Out | 4η Αγωνιστική (Z)17:15
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:30
Sports Doc (E)20:00
Stoiximan Basket League : ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΙΑΠΩΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ CARNA | Play Out | 4η Αγωνιστική (Z)20:15
Δύο Δικτατορίες στην Ευρώπη [K12]22:30
Η Εποχή των Εικόνων - Η Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]00:00
Συλλαμβάνοντας Κλέφτες Έργων Τέχνης (E) [K8]01:00
Βίλατζ Γιουνάιτεντ (E) [K8]02:00
Ελλήνων Δρώμενα - Η Κύκλος (E) [K8]03:00
Κυριακή στο Χωριό Ξανά - Γ Κύκλος (E) [K8]04:00
nickelodeon
[K8] iCarly06:00
[K8] Victorious06:30
[K] Bubble Guppies07:00
[K] Team Umizοοmi07:30
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του08:00
[K] Sylvanian Families08:30
[K] Οι Περιπέτειες Tου Πάντινγκτον09:00
[K] Baby Shark09:30
[K] Τα Στρουμφάκια10:00
[K] Paw Patrol10:30
[K] Πινόκιο Και Φίλοι11:00
[K] Lol Surprise11:30
[K8] Transformers Earthspark12:00
[K] 44 Γάτες12:30
[K] Breadwinners13:00
[K8] Κουνγκ Φου Πάντα13:30
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης14:00
[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty14:30
[K8] Δύο Φανταστικοί Γονείς15:00
[K8] Fan Boy And Chum Chum15:40
[K] Ράστυ Ρίβετς16:05
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του16:30
[K] Paw Patrol17:00
[K] Top Wing17:30
[K8] Δύο Φανταστικοί Γονείς18:00
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης18:30
[K8] Monster High19:00
[K8] The Casagrandes19:30
[K8] Bakugan20:00
[K8] Power Rangers Dino Fury20:30
[K8] Τα Χελωνονιντζάκια21:00
[K8] Άβαταρ21:30
[K8] Ο Θρύλος Της Κόρρα22:00
[K8] Spyders22:30
[K8] Drake Αnd Josh23:00
[K8] Hunter Street23:30
[K8] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ00:00
[K8] Victorious00:30
[K8] iCarly01:00
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος01:25
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν01:50
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι02:15
[K8] iCarly02:40
[K8] Victorious03:05
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος03:30
[K8] Big Time Rush03:55
[K8] Hunter Street04:20
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν04:45
madtv
[K8] Chill Mode06:00
[K8] Music On07:00
[K8] Mad Radio Hits10:00
[K8] Latin Vibes11:00
[K8] Afro Beats12:00
[K8] Tik Tok Moves13:00
[K8] New Releases14:00
[K8] Mad Top 1515:00
[K8] Balkan Trip16:00
[K8] Music Rocks17:00
[K8] Mad Weekend Wrapped18:00
[K8] Warm Up18:30
[K8] Madwalk Flashback20:00
[K8] Lai.co23:00
[K12] TV War00:00
[K8] Mixtape01:30
[K8] Lai.co02:00
[K8] Night Out... Not03:00
vouli
Επανάληψη Προγράμματος05:00
Επανάληψη Προγράμματος07:00
Ένας Μοντέρνος Παυσανίας08:30
Σαν Σήμερα στην Πολιτική08:55
Συναυλία09:00
Φοιτητιβίσματα Κ110:30
Αστικό Τοπίο11:00
Αστικό Τοπίο11:30
Από Τόπο Σε Τόπο12:00
Αυτοδιοίκηση14:00
Σε Προσκυνώ Γλώσσα15:00
Τι Λέει ο Νόμος16:00
Ξένη Νεανική Ταινία17:30
Συνάντηση19:00
Τα Ιστορικά Καφενεία των Παρισίων και οι Θαμώνες τους20:00
Στιγμές Ιστορίας20:15
Θεατροσκόπιο21:15
Όπερα22:15
Από Τόπο Σε Τόπο00:45
Επανάληψη Προγράμματος02:45
Επανάληψη Προγράμματος05:00