ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
30-03-2024
ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΣΤΟ PROGRAMMA-TV
Menu
[K8] Years Of Living Dangerously | 05:15 |
[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης | 06:15 |
[K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε) | 06:45 |
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε) | 07:45 |
[K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση | 09:50 |
[K] Δελτίο Ειδήσεων | 13:00 |
[K8] Καλύτερα Δε Γίνεται! | 13:50 |
[K8] Kitchen Lab | 16:40 |
[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ] | 17:40 |
[K8] Το Σόι Σου, II (Ε) | 17:50 |
[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων | 18:50 |
[K8] Just The 2 Of Us | 20:00 |
[K12] Γιατί Aυτόν; (Why Him?) | 01:30 |
[K] Σον Το Πρόβατο: Η Ταινία (Shaun The Sheep) | 04:45 |
[K] Happy Traveller (Ε) | 05:00 |
[K8] Καλημέρα | 05:30 |
[K8] Οι Δεκατιανοί | 09:40 |
[K8] Γεια Σου | 11:40 |
[K] Δελτίο Στη Νοηματική | 13:30 |
[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων | 14:00 |
[K8] Dr. House - 2ος Κύκλος | 14:45 |
[K8] Amazing Hotels: Life Beyond The Lobby | 15:45 |
[K8] Γειτονιές Στο Πιάτο | 16:45 |
[K] Happy Traveller | 17:45 |
[K8] Οι Πανθέοι | 18:40 |
[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων | 19:50 |
[K8] Σάββατο Με Φίλους! | 21:00 |
[K12] Γυναίκα Aπό Xρυσό (Woman In Gold) | 00:30 |
[K12] FBI - 1ος Κύκλος | 02:45 |
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E) | 05:00 |
[K8] Στούντιο Με Θέα | 05:30 |
[K8] I Love Σου Κου | 09:50 |
[K] Ant1 News | 13:00 |
[K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα | 13:50 |
[K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 12ος Κύκλος | 14:00 |
[K8] Άκρως Οικογενειακόν (Ε) | 15:00 |
[K] Μια Τρελλή Τρελλή Οικογένεια | 16:30 |
[K] Ant1 News | 18:45 |
[K8] Ποιος Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος; | 20:00 |
[K8] Vινύλιο Rewind (Ε) | 21:00 |
[K12] The 2Night Show - Best Of | 22:45 |
[K12] Μεγάλες Προσδοκίες (Great Expectations) | 01:00 |
[K8] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε) | 04:00 |
[K12] Ιατρικό Απόρρητο (Ε) | 05:00 |
[K] Barbie: Χρειάζονται Δύο (Barbie: It Takes Two) | 06:00 |
[K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey) | 07:15 |
[K] Oddbods | 07:45 |
[K] Booba | 08:10 |
[K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig) | 08:30 |
[K] Το Κουκλόσπιτο Της Γκάμπι (Gabby's Dollhouse) | 08:45 |
[K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear) | 09:15 |
[K] Μυστική Ομάδα Ζένκο (Team Zenko Go) | 09:45 |
[K] Croods: Family Tree | 10:15 |
[K] Σχέδιο Διάσωσης (Extinct) | 11:10 |
[K8] Stars System | 13:10 |
[K8] Two And A Half Men - 1ος Κύκλος | 14:10 |
[K] Star News | 15:00 |
[K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα | 15:15 |
[K8] Παπαφλέσσας | 15:30 |
[K8] Τροχός Της Τύχης | 18:30 |
[K] Star News | 19:45 |
[K] Η Εποχή Των Παγετώνων 3: Η Αυγή Των Δεινοσαύρων (Ice Age: Dawn Of The Dinosaurs) | 21:00 |
[K12] Batman Begins | 22:50 |
[K16] Μια Μικρή Χάρη (A Simple Favor) | 01:45 |
Ειδήσεις | 05:30 |
Σαββατοκύριακο από τις 6 [K8] | 06:05 |
Δύο στις 10 [K8] | 10:00 |
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός | 12:00 |
Όταν Λείπει η Γάτα - Ελληνική Ταινία [K] | 13:00 |
3ος Όροφος (E) [K8] | 14:20 |
Τα Καλύτερά μας Χρόνια - B Κύκλος (E) [K8] | 14:30 |
Μπαμπά-δες - B Κύκλος [K8] | 16:00 |
ΕΡΤ Backstage - B Κύκλος [K8] | 17:00 |
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός | 18:00 |
Πες τη λέξη - Γ Κύκλος [K8] | 19:15 |
Η Τούρτα της Μαμάς - B Κύκλος (E) [K8] | 20:00 |
Νύχτα Στάσου - B Κύκλος [K8] | 21:00 |
Υψηλή Tέχνη για... Απατεώνες! [K12] | 23:30 |
Ζητείται Κουμπάρος [K12] | 01:00 |
Μπαμπά-δες (E) [K8] | 02:40 |
Οι Εντιμότατοι Φίλοι μου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 05:15 |
Από Πέτρα και Χρόνο (2021) (E) [K8] | 07:00 |
Ταξιδεύοντας με τη Μάγια - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 07:30 |
Στην Κουζίνα των Μεταναστών (E) [K8] | 08:30 |
Στην Κουζίνα των Μεταναστών (E) [K8] | 09:00 |
Απόντες (E) [K8] | 09:30 |
Τα Δελφινάκια του Αμβρακικού - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 10:30 |
Αξέχαστες Κωμωδίες - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 11:00 |
Οι Αναιδέστατοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 11:30 |
Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 13:00 |
Πορτραίτα και Διαδρομές Ελλήνων Αρχιτεκτόνων - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 13:30 |
Μουσική Παντού (E) [K8] | 14:00 |
Οι Μουσικές του Κόσμου (E) [K8] | 15:00 |
Ζακέτα Να Πάρεις (E) [K8] | 16:00 |
Αξέχαστες Κωμωδίες - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 17:00 |
Οι Αναιδέστατοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 17:30 |
Οι Έλληνες - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 19:00 |
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 20:00 |
Ο Έρωτας του Οδυσσέα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 21:00 |
Φόνοι στο Δουβλίνο (E) [K16] | 23:00 |
Οι Έλληνες - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8] | 00:45 |
Μουσική Παντού (E) [K8] | 01:45 |
Οι Μουσικές του Κόσμου (E) [K8] | 02:40 |
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12] | 05:00 |
To Ταξίδι μου στην Ελλάδα - B Κύκλος (E) [K8] | 06:30 |
Ο Herbert Blomstedt Διευθύνει Μπετόβεν (E) | 07:30 |
Μουκ [K] | 09:00 |
Αν Ήμουν Ζώο (E) [K] | 09:25 |
Ζίγκ και Σάρκο - ΚΥΚΛΟΣ 2,3 [K] | 09:35 |
Πιράτα και Καπιτάνο [K] | 10:00 |
Η Καλύτερη Τούρτα Κερδίζει - Α’ & Β’ ΚΥΚΛΟΣ [K] | 10:30 |
2-3 Μέρες στην Πόλη - Α Κύκλος (E) [K8] | 11:00 |
Αuto Moto - Η Κύκλος (E) [K8] | 12:00 |
Περίμετρος [K8] | 13:00 |
[K8] | 14:00 |
The Game [K8] | 16:00 |
Sports Doc (E) | 17:00 |
Stoiximan Basket League (Z) | 17:15 |
Ειδήσεις από την Περιφέρεια | 19:30 |
Sports Doc (E) | 20:00 |
Βόλεϊ: Final 4 Κυπέλλου Ανδρών (Λάρισα) | ΤΕΛΙΚΟΣ (Z) | 20:15 |
Digger - Ελληνικός Κινηματογράφος [K16] | 22:30 |
Στον Καναπέ [K16] | 00:00 |
Σεξ και Μουσική (E) [K18] | 00:45 |
Μυστήρια από Ψηλά (E) [K12] | 01:45 |
[K8] | 02:30 |
[K8] iCarly | 06:00 |
[K8] Victorious | 06:30 |
[K] Bubble Guppies | 07:00 |
[K] Team Umizοοmi | 07:30 |
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του | 08:00 |
[K] Sylvanian Families | 08:30 |
[K] Οι Περιπέτειες Tου Πάντινγκτον | 09:00 |
[K] Baby Shark | 09:30 |
[K] Τα Στρουμφάκια | 10:00 |
[K] Paw Patrol | 10:30 |
[K] Πινόκιο Και Φίλοι | 11:00 |
[K] Lol Surprise | 11:30 |
[K8] Transformers Earthspark | 12:00 |
[K] 44 Γάτες | 12:30 |
[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του | 13:00 |
[K8] Κουνγκ Φου Πάντα | 13:30 |
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης | 14:00 |
[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty | 14:30 |
[K8] Δύο Φανταστικοί Γονείς | 15:00 |
[K8] Fan Boy And Chum Chum | 15:40 |
[K] Ράστυ Ρίβετς | 16:05 |
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του | 16:30 |
[K] Paw Patrol | 17:00 |
[K] Top Wing | 17:30 |
[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του | 18:00 |
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης | 18:30 |
[K8] Monster High | 19:00 |
[K8] The Casagrandes | 19:30 |
[K8] Bakugan | 20:00 |
[K8] Power Rangers Dino Fury | 20:30 |
[K8] Τα Χελωνονιντζάκια | 21:00 |
[K8] Άβαταρ | 21:30 |
[K8] Ο Θρύλος Της Κόρρα | 22:00 |
[K8] Spyders | 22:30 |
[K8] Drake Αnd Josh | 23:00 |
[K8] Hunter Street | 23:30 |
[K8] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ | 00:00 |
[K8] Victorious | 00:30 |
[K8] iCarly | 01:00 |
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος | 01:25 |
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν | 01:50 |
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι | 02:15 |
[K8] iCarly | 02:40 |
[K8] Victorious | 04:05 |
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος | 04:30 |
[K8] Big Time Rush | 04:55 |
[K8] Music Non Stop GR | 05:00 |
[K8] Shazam Top 15 (E) | 06:00 |
[K8] 15 Super Mad Hits GR | 07:00 |
[K8] Morning Hits | 08:00 |
[K8] Χρονομηχανή 00's | 09:00 |
[K8] Greek Super Heroes | 09:30 |
[K8] 15 Super Mad Hits International | 10:00 |
[K8] Mad Greekz Top | 11:00 |
[K8] Shazam Me! | 12:00 |
[K8] Newcomers Time | 12:30 |
[K8] Life Is A Soundtrack | 13:00 |
[K8] Mad Moves! | 13:30 |
[K8] K-Pop Stars | 14:30 |
[K8] Music Non Stop International | 15:00 |
[K8] 15 Super Mad Hits GR | 15:30 |
[K8] Mad Top 10 | 16:30 |
[K8] Lyric Video Show | 17:30 |
[K8] Rock On Mixer | 18:00 |
[K8] Alternative International | 18:30 |
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά | 19:00 |
[K8] Latin Vibes | 20:00 |
[K8] Saturday Early Club | 21:00 |
[K8] Dance Zone | 22:00 |
[K8] Στη Διαπασών | 00:00 |
[K8] Trash Me | 01:00 |
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά | 02:00 |
[K8] Music Non Stop GR | 04:00 |
[K8] Music Non Stop International | 05:00 |
Επανάληψη Προγράμματος | 05:00 |
Επανάληψη Προγράμματος | 07:00 |
Σαν Σήμερα στην Πολιτική | 09:25 |
Φοιτητιβίσματα Κ3 | 09:30 |
Εκπαιδευτική Τηλεόραση | 10:00 |
Βουλή επί 7 | 11:00 |
Διαβουλεύσεις | 12:30 |
Έλληνες Αειναύτες | 14:00 |
Αστικό Τοπίο | 14:30 |
Ένας Μοντέρνος Παυσανίας | 15:00 |
Ο Λόγος της Γραφής Κ3 Ε7 | 15:30 |
Βιβλιοβούλιο | 16:00 |
Εξόριστη Ελληνική Τέχνη | 17:00 |
Μικρά Μαθήματα για έναν Μεγάλο Κόσμο (Ε) | 18:00 |
Σε Προσκυνώ Γλώσσα | 19:00 |
Λόγω Τέχνης | 20:00 |
Ιστορίες των Αθηνών Ε8 | 20:30 |
Τα Μικρά Μυστικά των Μεγάλων Ζωγράφων | 21:00 |
Τα Αρχεία Αποκαλύπτουν | 21:30 |
Κλιντ Ίστγουντ, ο Τελευταίος Μύθος | 22:00 |
Moonlight | 23:00 |
Μικροκύματα | 01:00 |
Θεατροσκόπιο | 02:00 |
Επανάληψη Προγράμματος | 05:00 |