ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΤΑΡΤΗΣ

06-03-2024

ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΣΤΟ PROGRAMMA-TV

mega
[K8] Κοινωνία Ώρα Μega05:00
[K8] Mega Kαλημέρα08:15
[K8] Πάμε Δανάη!10:00
[K8] Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων12:30
[K8] Ελένη, Με Την Ελένη Μενεγάκη13:30
[K8] Live News15:50
[K8] Δελτίο Νοηματικής18:00
[K8] Live News18:10
[K8] The Chase18:30
[K8] Mega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων19:45
[K8] Mega Αθλητικά Powered By Stoiximan20:40
[K] Δελτίο Καιρού20:50
[K8] Oι Απαράδεκτοι21:00
[K] Pregame21:30
[K] Champions League: Ρεάλ Μαδρίτης - Λειψία22:00
[K] Postgame00:00
[K12] Bloodshot01:10
[K12] NCIS03:30
[K8] Φιλοδοξίες04:30
[K8] Κοινωνία Ώρα Μega05:00
alpha
[K8] Years Of Living Dangerously05:15
[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης06:15
[K8] Το Πιο Μεγάλο Παζάρι06:45
[K8] Happy Day Στον Alpha07:45
[K8] Super Κατερίνα10:00
[K8] Το Σόι Σου, V (Ε)13:00
[K] Δελτίο Ειδήσεων14:00
[K8] Τ-Live14:50
[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]16:35
[K8] Αμφιβολίες16:45
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες17:45
[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων18:50
[K8] Ο Παράδεισος Των Κυριών20:00
[K12] Σασμός, III21:00
[K12] Το Προξενιό Της Ιουλίας22:40
[K16] Η Συγκάλυψη (The Drop)00:15
[K12] Καλημέρα Βιετνάμ (Goodmorning, Vietnam)02:30
skai
[K8] Πρώτη Εικόνα05:00
[K8] Σήμερα06:00
[K8] Αταίριαστοι09:50
[K8] Fay's Time11:50
[K] Δελτίο Στη Νοηματική13:40
[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων14:00
[K8] Η Μαμά Μου Μαγειρεύει Καλύτερα Από Τη Δική Σου14:50
[K8] My Style Rocks16:15
[K8] Ο Μονομάχος18:45
[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων19:50
[K12] Survivor21:00
[K12] FBI - 1ος Κύκλος01:00
[K16] Γυναίκες Δολοφόνοι (Deadly Women) - 5ος Κύκλος02:00
[K12] FBI - 1ος Κύκλος03:00
[K] Happy Traveller (Ε)04:00
[K8] Πρώτη Εικόνα05:00
ant1
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
[K8] Καλημέρα Ελλάδα05:45
[K8] Το Πρωινό09:50
[K] Ant1 News13:00
[K8] Τώρα Για Το Μέλλον13:30
[K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα13:50
[K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)14:00
[K8] Rouk Zouk15:00
[K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)16:15
[K8] 5X517:30
[K] Ant1 News18:45
[K8] Οι Boomers20:00
[K12] Ψυχοκόρες21:00
[K12] The 2Night Show - 8ος Κύκλος23:45
[K8] 5X5 (Ε)02:00
[K8] Rouk Zouk (Ε)03:00
[K12] Το Κλειδί Του Παραδείσου (E)04:00
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
star
[K8] MasterChef 2024 (Ε)06:15
[K8] Breakfast@Star08:45
[K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα11:45
[K8] Ντετέκτιβ Μονκ (Monk) - 1ος Κύκλος14:00
[K] Star News15:00
[K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα15:45
[K8] Shopping Star15:50
[K8] Cash Or Trash17:30
[K8] Τροχός Της Τύχης18:30
[K] Star News19:45
[K8] MasterChef 202421:00
[K12] Ζήνα, Το Βράδυ23:15
[K16] Δεκαπέντε Λεπτά (15 Minutes)02:00
open
[K8] Εικόνες (E)05:15
[K8] Ώρα Ελλάδος06:00
[K8] Πρωινό Σου Σου09:50
[K] Open News13:00
[K8] Για Πάντα Παιδιά (Ε)14:00
[K8] Οδός Ζαρίφη14:45
[K8] Next Please16:30
[K] Open News Στη Νοηματική17:30
[K8] Εικόνες (E)17:45
[K] Open News18:45
[K8] Η Υπόσχεση (La Promesa) - 1ος Κύκλος20:00
[K12] Μετά Τον Γάμο (After The Wedding)21:15
[K8] Get Smart00:00
[K8] Next Please (Ε)02:00
[K8] Πρωινό Σου Σου (E)03:00
ert1
Ειδήσεις05:30
Συνδέσεις [K8]06:05
Πρωϊαν Σε Είδον [K8]10:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός12:00
Ηλέκτρα (E) [K8]13:00
Ποπ Μαγειρική - Ζ Κύκλος [K]14:00
Στούντιο 4 [K8]15:00
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός18:00
Ηλέκτρα [K8]19:10
Switch - B Κύκλος [K8]20:15
Μαύρο και Μπλε [K12]21:00
Η Παραλία [K12]22:45
Ηλέκτρα (E) [K8]23:45
Επιθεωρητής Μπέκστρομ - B Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K12]00:50
Πρωϊαν Σε Είδον (E) [K8]01:45
Στούντιο 4 (E) [K8]03:30
ert2
Καλλιτεχνικό Καφενείο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]05:15
Η Ιστορία των Χρόνων μου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]06:10
Από Πέτρα και Χρόνο (2021) (E) [K8]07:00
Ταξιδεύοντας με τη Μάγια (E) [K8]07:30
Νηστικό Αρκούδι (2008-2009) - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]08:30
Η Ιστορία των Χρόνων μου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]09:30
Μια Απίθανη Γιαγιά - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]10:30
Οδός Ιπποκράτους - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]11:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο (E) [K8]11:30
Η Δασκάλα με τα Χρυσά Μάτια - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]13:00
Δυο Ζωές (E) [K8]14:00
Έρωτας Όπως Έρημος - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]16:00
Μια Απίθανη Γιαγιά - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]17:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο (E) [K8]17:30
Η Ζωή Είναι Αλλού (E) [K8]19:00
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]20:00
Καλλιτεχνικό Καφενείο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]21:00
Συναντήσεις - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]22:00
Balthazar - Γ Κύκλος (E) [K16]23:00
Ο Θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K12]00:00
Η Ζωή Είναι Αλλού (E) [K8]01:00
Δυο Ζωές (E) [K8]02:00
Έρωτας Όπως Έρημος - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]03:30
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]04:20
ert3
Ο Τόπος και το Τραγούδι του (E) [K8]05:00
To Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Α Κύκλος (E) [K8]06:00
Μουκ [K]07:00
Πιράτα και Καπιτάνο [K]07:20
Σον, Το Πρόβατο - ΣΤ Κύκλος (E) [K]07:30
Ζίγκ και Σάρκο - ΚΥΚΛΟΣ 2,3 [K]07:45
Στα Κάστρα της Ευρώπης (E) [K8]08:00
Ακολουθώντας το Ποτάμι - B Κύκλος (E) [K8]09:00
Μέρα με Χρώμα [K8]10:00
Πράσινοι Παράδεισοι - Γ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]11:30
To Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Α Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Ο Μπαμπάς μου κι Εγώ - Ελληνική Ταινία [K]14:00
Πράσινοι Παράδεισοι - Γ Κύκλος (E) [K8]15:30
Ο Κόσμος των Σπορ [K8]16:00
Ελλήνων Δρώμενα - Η Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]17:00
Η Εποχή των Εικόνων - Η Κύκλος (E) [K8]18:00
Ένθετο «Περιφερειακή Ανάπτυξη»19:00
Ο Καιρός με τον Σάκη Αρναούτογλου19:15
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:30
Φράνκι Ντρέικ - Δ Κύκλος (E) [K8]20:00
Ουτοπία [K12]21:00
Ο Κριμαϊκός Πόλεμος [K12]22:00
Εκεί που Πέφτει η Βροχή [K12]23:00
Σπίτι με Κήπο - μικροΦΙΛΜ [K12]00:30
Ο Τζίνο και οι Φίλοι του - B Κύκλος [K8]01:00
Μέρα με Χρώμα (E) [K8]02:00
Περίμετρος (E) [K8]03:30
Ο Τόπος και το Τραγούδι του (E) [K8]04:30
nickelodeon
[K8] iCarly06:00
[K8] Victorious06:30
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης07:00
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης07:30
[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκας08:00
[K] Bubble Guppies08:30
[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια09:00
[K] Top Wing09:25
[K] Wallykazam!09:50
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του10:15
[K] Ράστυ Ρίβετς10:40
[K] Paw Patrol11:00
[K] Butterbean's Cafe11:30
[K] Abby Hatcher12:00
[K] Breadwinners12:30
[K] 44 Γάτες13:00
[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του13:30
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης14:00
[K8] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης14:30
[K] Sylvanian Families15:00
[K] Chi Chi Love15:25
[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ15:40
[K] Trotties16:05
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του16:30
[K] Paw Patrol17:00
[K] Πινόκιο Και Φίλοι17:30
[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του18:00
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης18:30
[K] Κατασκήνωση Κοράλι: Τα Παιδικά Χρόνια Του Μπομπ Σφουγγαράκη19:00
[K8] The Loud House19:30
[K8] Bakugan20:00
[K8] Power Rangers Dino Fury20:30
[K8] Τα Χελωνονιντζάκια21:00
[K8] Άβαταρ21:30
[K8] Κουνγκ Φου Πάντα22:00
[K8] Spyders22:30
[K8] Drake Αnd Josh23:00
[K8] Hunter Street23:30
[K8] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ00:00
[K8] Victorious00:30
[K8] iCarly01:00
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος01:25
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν01:50
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι02:15
[K8] iCarly02:40
[K8] Victorious03:05
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος03:30
[K8] Big Time Rush03:55
[K8] Hunter Street04:20
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν04:45
madtv
[K8] Music Non Stop GR05:00
[K8] Mad Top 10 (E)06:00
[K8] 15 Super Mad Hits GR07:00
[K8] Morning Hits08:00
[K8] Retrovision 90's09:00
[K8] Greek Super Heroes09:30
[K8] 15 Super Mad Hits International10:00
[K8] UK Top 1511:00
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά12:00
[K8] Fit Me Up13:00
[K8] Talk 2 Mad14:00
[K8] Mad Charts Spotify15:00
[K8] All Time Hits GR16:00
[K8] All Time Hits International16:30
[K8] Ok17:00
[K8] Music Non Stop GR18:30
[K8] Mad For Fashion19:00
[K8] K-Pop Stars20:00
[K8] Latin Vibes20:30
[K8] House Of Barz21:00
[K8] 15 Super Mad Hits GR22:00
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά23:00
[K8] Στη Διαπασών00:00
[K8] A - Katallilo Urban01:00
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά02:00
[K8] Music Non Stop GR03:00
[K8] Music Non Stop International04:00
[K8] Music Non Stop GR05:00
vouli
Επανάληψη Προγράμματος05:00
Σαν Σήμερα στην Πολιτική08:25
Πρωινή Επισκόπηση08:30
Κοινοβουλευτικό Έργο09:00
Κοινοβουλευτικό Έργο12:00
Κοινοβουλευτικό Έργο15:00
Κοινοβουλευτικό Έργο18:00
Αστικό Τοπίο21:00
Διαβουλεύσεις21:30
Ανακαλύπτοντας τον Σαίξπηρ Ε423:00
Μισαλλοδοξία00:00
Πρωινή Επισκόπηση02:00
Επανάληψη Προγράμματος03:00
Επανάληψη Προγράμματος05:00