ΔΕΙΤΕ ΣΗΜΕΡΑ

ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΣΤΟ PROGRAMMA-TV

ερτ 1
ΕΡΤ 1
ert1
Ειδήσεις05:30
Σαββατοκύριακο από τις 6 [K8]06:05
Δύο στις 10 [K8]10:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός12:00
Ο Φαφλατάς - Ελληνική Ταινία [K]13:00
Τα Καλύτερά μας Χρόνια - B Κύκλος (E) [K8]14:30
Μαμά-δες - Ζ Κύκλος [K8]16:00
Φτάσαμε - B Κύκλος [K8]17:00
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός18:00
Πες τη Λέξη - B Κύκλος [K8]19:15
Η Τούρτα της Μαμάς - B Κύκλος (E) [K8]20:00
Μουσικό Κουτί - Δ Κύκλος [K8]21:00
Αθλητική Κυριακή [K8]23:10
Ο Θριαμβευτής (E) [K8]01:10
Τα Καλύτερά μας Χρόνια - B Κύκλος (E) [K8]03:05
Πες τη Λέξη - B Κύκλος (E) [K8]04:40
ΕΡΤ 2
ert2
Άνθρωποι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]05:20
Ταξιδεύοντας με τη Μάγια (E) [K8]07:00
Θεία Λειτουργία (Z)08:00
Τα Δελφινάκια του Αμβρακικού - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]10:30
Η Αλεπού και ο Μπούφος - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]11:00
Ακριβή μου Σοφία - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]11:30
Έλληνες Γελοιογράφοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]13:00
Έλληνες Γελοιογράφοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]13:30
Μουσική Παντού (E) [K8]14:00
Οι Μουσικές του Κόσμου (E) [K8]15:00
Ζακέτα Να Πάρεις (E) [K8]16:00
Η Αλεπού και ο Μπούφος - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]17:00
Ακριβή μου Σοφία - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]17:30
Οι Κεραίες της Εποχής μας - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]19:00
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]20:00
Τα Αρραβωνιάσματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]21:00
Ο Κόσμος Φλέγεται (E) [K16]23:00
Οι Κεραίες της Εποχής μας - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]01:00
Μουσική Παντού (E) [K8]01:45
Οι Μουσικές του Κόσμου (E) [K8]02:40
Ζακέτα Να Πάρεις (E) [K8]03:30
Τα Αρραβωνιάσματα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]04:30
ΑΝΤ1
ΑΝΤ1
ant1
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
[K8] Στούντιο Με Θέα05:30
[K8] I Love Σου Κου09:50
[K] Ant1 News13:00
[K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα13:50
[K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 12ος Κύκλος14:00
[K8] Άκρως Οικογενειακόν (Ε)15:00
[K] Ο Σκληρός Άντρας17:00
[K] Ant1 News18:45
[K8] Ποιος Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος;20:00
[K8] Ποιος Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος; (Ε)21:00
[K8] Dragons' Den (Ε)22:00
[K16] Kingsman: Ο Χρυσός Κύκλος (Kingsman: Τhe Golden Circle)00:00
[K8] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)03:00
[K12] Το Κλειδί Του Παραδείσου (E)04:00
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
STAR
STAR
star
[K] Wacky Races!06:00
[K] Scooby Doo And Guess Who?06:45
[K] Μπινγκ (Bing)07:15
[K] Ο Γκρίζι Kαι Tα Λέμινγκς (Grizzy And The Lemmings)07:45
[K] Booba's Adventure08:10
[K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)08:30
[K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)08:45
[K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)09:15
[K] Sonic Boom09:45
[K] Σπίτι Με Τον Μπαμπά (Living With Dad)10:15
[K] Miraculous Lady Bug10:45
[K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)11:15
[K] Wabbit11:45
[K] Ο Τρελοπενηντάρης12:00
[K8] Τraction14:10
[K] Star News15:00
[K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα15:15
[K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος15:30
[K] Ξύπνα Βασίλη16:30
[K8] Τροχός Της Τύχης18:30
[K] Star News19:45
[K8] Στα Σύνορα21:00
[K] Ο Εξυπνάκιας22:15
[K12] Απαγωγή (Kidnap)00:30
[K12] Ο Απίστευτος Μπαρτ Γουοντερστόουν (The Incredible Burt Wonderstone)02:30
[K8] Το Δίδυμο Της Μπάλας (Olsen Twins: Switching Goals)04:30
ALPHA
ALPHA
alpha
[K8] Μυστικά Και Λάθη (Ε)05:15
[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης06:15
[K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)06:45
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)07:45
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)08:45
[K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση09:50
[K] Δελτίο Ειδήσεων13:00
[K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!13:50
[K8] Kitchen Lab16:40
[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]17:40
[K8] Το Σόι Σου, V (Ε)17:50
[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων18:50
[K] Ο Καιρός Της Εβδομάδας19:55
[K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, XI20:00
[K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, XI21:00
[K12] Ο Σκαραβαίος22:00
[K16] Σε Είδα (I See You)23:50
[K12] Μέσα Από Τον Καθρέφτη (Looking Glass)01:45
[K12] Το Προξενιό Της Ιουλίας (Ε)04:00
ΣΚΑΙ
ΣΚΑΙ
skai
[K8] Καλημέρα05:30
[K8] Οι Δεκατιανοί09:40
[K8] Γεια Σου11:40
[K8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων13:10
[K] Δελτίο Στη Νοηματική13:30
[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων14:00
[K8] Dr. House - 1ος Κύκλος14:45
[K] Happy Traveller (Ε)15:45
[K8] The Break16:30
[K8] Ηφαίστειο (Volcano)17:45
[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων19:50
[K12] Survivor21:00
[K12] FBI - 1ος Κύκλος01:00
[K16] Γυναίκες Δολοφόνοι (Deadly Women) - 5ος Κύκλος02:00
[K8] Amazing Hotels: Life Beyond The Lobby03:00
[K8] Γειτονιές Στο Πιάτο (Ε)04:00
[K8] Πρώτη Εικόνα05:00
MEGA
MEGA
mega
[K8] Mega Σαββατοκύριακο05:00
[K8] Όλα Για Τη Ζωή Μας Vita08:50
[K8] Χαμογέλα Και Πάλι!09:50
[K8] Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων12:45
[K8] Ακόμα Δεν Είδες Τίποτα!13:40
[K] Η Καφετζού16:20
[K8] Δελτίο Νοηματικής18:20
[K8] The Chase18:30
[K8] Mega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων19:45
[K8] Mega Αθλητικά Powered By Stoiximan20:40
[K] Δελτίο Καιρού20:50
[K12] Famagusta21:00
[K12] Το Ναυάγιο22:50
[K8] Super Μπάλα Live00:10
[K] UEFA Magazine01:50
[K12] Ο Μαφιόζος Της Διπλανής Πόρτας (The Whole Nine Yards)02:30
[K8] Φιλοδοξίες04:40
[K8] Κοινωνία Ώρα Μega05:00
OPEN TV
OPEN TV
open
[K8] Τώρα Μαζί06:00
[K8] Επί Τόπου09:50
[K] Open News13:00
[K8] Chef Στην Κουζίνα Σας13:45
[K] Open News Στη Νοηματική14:30
[K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης14:45
[K8] Next Please15:00
[K8] Εικόνες17:45
[K] Open News18:45
[K] Επτά Μέρες Ψέματα20:00
[K16] Κλεμμένες Ζωές (Taking Lives)22:00
[K8] Ντιουκς (Dukes Of Hazzard)00:30
[K8] Οδός Ζαρίφη (Ε)02:15
[K8] Chef Στην Κουζίνα Σας (Ε)03:45
[K8] Chef Στην Κουζίνα Σας (Ε)04:30
ΕΡΤ 3
ΕΡΤ 3
ert3
Μυστήρια από Ψηλά (E) [K12]05:00
Η Επιστροφή της Άγριας Φύσης (E) [K8]06:00
Ιστορικά Προσκυνήματα (E) [K8]07:00
Πράσινοι Παράδεισοι - Γ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]08:00
Η Άνοιξη του Σούμαν (E)08:30
Οι Μεγάλες Εποχές της Κλασικής Μουσικής (E) [K8]10:00
Κοντά στο Ηφαίστειο (E) [K8]11:00
Με Αρετή και Τόλμη [K8]11:30
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου | Γλασκώβη (Z)12:00
Νησιά στην ‘Ακρη - B Κύκλος (E) [K8]15:00
45 Μάστοροι, 60 Μαθητάδες - Α Κύκλος [K8]15:30
Βίλατζ Γιουνάιτεντ (E) [K8]16:00
Sports Doc (E)17:00
Stoiximan Basket League : ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AKTOR - ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS COLLECTION | 19η αγωνιστική (Z)17:15
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:30
Musikology (E) [K8]20:00
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου | Γλασκώβη (Z)21:00
Η Εποχή των Εικόνων - Η Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]00:00
Τα Πρόσωπα της Ιστορίας (E) [K12]01:00
Βίλατζ Γιουνάιτεντ (E) [K8]02:00
Οι Μεγάλες Εποχές της Κλασικής Μουσικής (E) [K8]03:00
Κοντά στο Ηφαίστειο (E) [K8]04:00
Βαλκάνια Εξπρές - Ε Κύκλος (E) [K8]04:30
NICKELODEON
NICKELODEON
nickelodeon
[K8] iCarly06:00
[K8] Victorious06:30
[K] Corn & Peg07:00
[K] Team Umizοοmi07:30
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του08:00
[K] Sylvanian Families08:30
[K] Οι Περιπέτειες Tου Πάντινγκτον09:00
[K] Baby Shark09:30
[K] Τα Στρουμφάκια10:00
[K] Paw Patrol10:30
[K] Πινόκιο Και Φίλοι11:00
[K] Mighty Express11:30
[K8] Transformers Earthspark12:00
[K] 44 Γάτες12:30
[K] Είναι O Πόνυ13:00
[K8] Κουνγκ Φου Πάντα13:30
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης14:00
[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty14:30
[K8] Ο Θρύλος Της Κόρρα15:00
[K8] Fan Boy And Chum Chum15:40
[K] Ράστυ Ρίβετς16:05
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του16:30
[K] Paw Patrol17:00
[K] Top Wing17:30
[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του18:00
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης18:30
[K8] Monster High19:00
[K8] The Casagrandes19:30
[K8] Bakugan20:00
[K8] Power Rangers Dino Fury20:30
[K8] Τα Χελωνονιντζάκια21:00
[K8] Άβαταρ21:30
[K8] Κουνγκ Φου Πάντα22:00
[K8] Spyders22:30
[K8] Drake Αnd Josh23:00
[K8] Hunter Street23:30
[K8] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ00:00
[K8] Victorious00:30
[K8] iCarly01:00
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος01:25
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν01:50
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι02:15
[K8] iCarly02:40
[K8] Victorious03:05
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος03:30
[K8] Big Time Rush03:55
[K8] Hunter Street04:20
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν04:45
MAD TV
MAD TV
madtv
[K8] Music Non Stop GR05:00
[K8] Mad Top 10 (E)06:00
[K8] 15 Super Mad Hits GR07:00
[K8] Morning Hits08:00
[K8] Χρονομηχανή 10's09:00
[K8] Greek Super Heroes09:30
[K8] 15 Super Mad Hits International10:00
[K8] Greatest Hits 4 Sundays11:00
[K8] Shazam Me!12:00
[K8] Newcomers Time12:30
[K8] Life Is A Soundtrack13:00
[K8] Mad Moves!13:30
[K8] K-Pop Stars14:30
[K8] Music Non Stop International15:00
[K8] 15 Super Mad Hits GR15:30
[K8] Mad Top 10 (E)16:30
[K8] Lyric Video Show17:30
[K8] Rock On Mixer18:00
[K8] Alternative International18:30
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά19:00
[K8] Latin Vibes20:00
[K8] 15 Super Mad Hits GR21:00
[K8] 15 Super Mad Hits International22:00
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά23:00
[K12] TV War00:00
[K8] Music Non Stop GR01:30
[K8] Λάικ Στα Λαϊκά02:00
[K8] Music Non Stop GR03:00
[K8] Music Non Stop International04:00
[K8] Music Non Stop GR05:00
ΒΟΥΛΗ
ΒΟΥΛΗ
0 results