ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

22-04-2024

ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΣΤΟ PROGRAMMA-TV

mega
[K] Mega06:00
[K] Mega12:00
[K] Mega18:00
[K] Mega00:00
alpha
[K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)05:15
[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης06:15
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)06:45
[K8] Happy Day Στον Alpha07:45
[K8] Super Κατερίνα10:00
[K8] Το Σόι Σου, II (Ε)13:00
[K] Δελτίο Ειδήσεων14:00
[K8] Τ-Live14:50
[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]16:35
[K8] Το Σόι Σου, II (Ε)16:45
[K8] Οικογενειακές Ιστορίες17:45
[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων18:50
[K8] Ο Παράδεισος Των Κυριών20:00
[K12] Σασμός, III21:00
[K12] Ο Σκαραβαίος22:40
[K8] Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια00:30
[K8] Ο Ροζ Γάτος02:15
[K12] How It Really Happened, IΙ03:45
[K12] How It Really Happened, IΙ04:30
skai
[K8] Πρώτη Εικόνα05:00
[K8] Σήμερα06:00
[K8] Αταίριαστοι09:50
[K8] Fay's Time11:50
[K] Δελτίο Στη Νοηματική13:40
[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων14:00
[K8] Η Μαμά Μου Μαγειρεύει Καλύτερα Από Τη Δική Σου14:50
[K8] My Style Rocks16:15
[K8] Ο Μονομάχος18:45
[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων19:50
[K12] Survivor21:00
[K12] 9-1-1 - 4ος Κύκλος01:00
[K12] 9-1-1 - 4ος Κύκλος02:00
[K16] Γυναίκες Δολοφόνοι (Deadly Women) - 3ος Κύκλος03:00
[K] Happy Traveller (Ε)04:00
[K8] Πρώτη Εικόνα05:00
ant1
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
[K8] Καλημέρα Ελλάδα05:45
[K8] Το Πρωινό09:50
[K] Ant1 News13:00
[K8] Τώρα Για Το Μέλλον13:30
[K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα13:50
[K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)14:00
[K8] Rouk Zouk15:00
[K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)16:15
[K8] 5X517:30
[K] Ant1 News18:45
[K8] Ράδιο Αρβύλα20:00
[K12] Ψυχοκόρες21:00
[K12] Παγιδευμένοι - 2ος Κύκλος22:30
[K12] The 2Night Show - 8ος Κύκλος00:00
[K8] 5X5 (Ε)02:00
[K8] Rouk Zouk (Ε)03:00
[K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)04:00
[K8] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (E)05:00
star
[K8] MasterChef 2024 (Ε)06:15
[K8] Breakfast@Star08:45
[K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα11:45
[K8] Ντετέκτιβ Μονκ (Monk) - 3ος Κύκλος14:00
[K] Star News15:00
[K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα15:45
[K8] Shopping Star15:50
[K8] Cash Or Trash17:30
[K8] Τροχός Της Τύχης18:30
[K] Star News19:45
[K8] MasterChef 202421:00
[K16] Destroyer23:15
[K16] Ώρες Κοινής Ησυχίας01:45
[K16] The Bad Seed04:00
open
[K] Open Beyond06:00
[K] Open Beyond12:00
[K] Open Beyond18:00
[K] Open Beyond00:00
ert1
Ειδήσεις05:30
Συνδέσεις [K8]06:00
Πρωϊαν Σε Είδον [K8]10:00
Ειδήσεις - Αθλητικά - Καιρός12:00
Ηλέκτρα (E) [K8]13:00
Ποπ Μαγειρική - Ζ Κύκλος [K]14:00
Στούντιο 4 [K8]15:00
Αναλυτικό Δελτίο Ειδήσεων - Αθλητικά - Καιρός18:00
Ηλέκτρα [K8]19:10
Switch - B Κύκλος [K8]20:15
3ος Όροφος (E) [K8]21:15
Κάνε ότι Κοιμάσαι ΙΙ [K12]21:45
Η Παραλία [K16]22:45
Ηλέκτρα (E) [K8]23:45
Without Sin [K16]00:50
Πρωϊαν Σε Είδον (E) [K8]01:45
Στούντιο 4 (E) [K8]03:30
ert2
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]06:00
Γυναικεία Μοναστήρια - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]07:00
Ξένιος Ζευς - Ταξιδεύοντας - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]07:30
Νηστικό Αρκούδι (2008-2009) - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]08:30
Αναζητώντας τη Χαμένη Εικόνα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]09:30
Αναζητώντας τη Χαμένη Εικόνα - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]10:00
Βεγγαλικά - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]10:30
Εξ Αδιαιρέτου - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]11:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο (E) [K8]11:30
Ο Χριστός Ξανασταυρώνεται - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]13:00
Δυο Ζωές (E) [K8]14:00
Όνειρο Ήταν - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]16:00
Βεγγαλικά - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]17:00
Χαιρέτα μου τον Πλάτανο (E) [K8]17:30
Παρασκήνιο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]19:00
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]20:00
Καλλιτεχνικό Καφενείο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]21:00
Συναντήσεις - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]22:00
Ο Δικηγόρος - Α Κύκλος (E) [K16]23:00
Νυχτερινό Δελτίο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K12]00:00
Παρασκήνιο - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]01:00
Δυο Ζωές (E) [K8]02:00
Όνειρο Ήταν - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]03:30
Δρόμοι - ΕΡΤ Αρχείο (E) [K8]04:20
ert3
45 Μάστοροι 60 Μαθητάδες - B Κύκλος (E) [K8]05:30
Οι Μεγάλες Εποχές της Κλασικής Μουσικής (E) [K8]06:00
Πάπρικα (E) [K]07:00
Πιράτα και Καπιτάνο [K]07:20
Αν Ήμουν Ζώο (E) [K]07:35
Λούι - Α Κύκλος [K]07:45
Ιστορίες με το Γέτι [K]07:52
Ο Απίστευτος Κόσμος της Μέλισσας [K8]08:00
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]09:00
Μέρα με Χρώμα [K8]10:00
Η Γη από Ψηλά [K8]11:30
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Το Αγοροκόριτσο - Ελληνική Ταινία [K]14:00
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]15:30
Ο Κόσμος των Σπορ [K8]16:00
Volley League17:00
Ένθετο «Λαϊκή Παράδοση»19:00
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:15
Sports Doc20:00
Stoiximan Basket League : ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΜΑΡΟΥΣΙ | Play Out | 4η Αγωνιστική (Z)20:15
Τζάμπολ22:15
The Blue Rose [K12]23:00
Art Week - Θ Κύκλος (E) [K8]00:00
Ο Απίστευτος Κόσμος της Μέλισσας (E) [K8]01:00
Μέρα με Χρώμα (E) [K8]02:00
Περίμετρος (E) [K8]03:30
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]04:30
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
nickelodeon
[K8] iCarly06:00
[K8] Victorious06:30
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης07:00
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης07:30
[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκας08:00
[K] Bubble Guppies08:30
[K] Bubble Guppies09:00
[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια09:25
[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια09:50
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του10:15
[K] Ράστυ Ρίβετς10:40
[K] Paw Patrol11:00
[K] Top Wing11:30
[K] Wallykazam!12:00
[K] Breadwinners12:30
[K] 44 Γάτες13:00
[K8] Fan Boy And Chum Chum13:30
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης14:00
[K8] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης14:30
[K] Sylvanian Families15:00
[K] Chi Chi Love15:25
[K] Ράστυ Ρίβετς15:40
[K] Trotties16:05
[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του16:30
[K] Paw Patrol17:00
[K] Πινόκιο Και Φίλοι17:30
[K] Τα Στρουμφάκια18:00
[K] Μπομπ Σφουγγαράκης18:30
[K] Κατασκήνωση Κοράλι: Τα Παιδικά Χρόνια Του Μπομπ Σφουγγαράκη19:00
[K8] The Loud House19:30
[K8] Bakugan20:00
[K8] Power Rangers Dino Fury20:30
[K8] Τα Χελωνονιντζάκια21:00
[K8] Άβαταρ21:30
[K8] Ο Θρύλος Της Κόρρα22:00
[K8] Spyders22:30
[K8] Drake Αnd Josh23:00
[K8] Hunter Street23:30
[K8] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ00:00
[K8] Victorious00:30
[K8] iCarly01:00
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος01:25
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν01:50
[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι02:15
[K8] iCarly02:40
[K8] Victorious03:05
[K8] Χένρι, Ο Επικίνδυνος03:30
[K8] Big Time Rush03:55
[K8] Hunter Street04:20
[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν04:45
madtv
[K8] Chill Mode06:00
[K8] Music On07:00
[K8] Morning Show10:00
[K8] Latin Vibes11:00
[K8] Mad Radio Hits12:00
[K8] Fit Me Up13:00
[K8] Talk 2 Mad14:00
[K8] Lai.co15:00
[K8] Music Fyp16:00
[K8] Ok17:00
[K8] What's Streaming18:30
[K8] Mad For Fashion19:00
[K8] K-Pop Stars20:00
[K8] House Of Barz21:00
[K8] What's Streaming22:00
[K8] Lai.co23:00
[K8] Mixtape00:00
[K8] Trap Time01:00
[K8] Lai.co02:00
[K8] Night Out... Not03:00
vouli
Επανάληψη Προγράμματος05:00
Επανάληψη Προγράμματος07:00
Έλληνες Αειναύτες08:30
Σαν Σήμερα στην Πολιτική08:55
Πρωινή Επισκόπηση09:00
Κοινοβουλευτικό Έργο10:00
Κοινοβουλευτικό Έργο12:00
Κοινοβουλευτικό Έργο14:00
Κοινοβουλευτικό Έργο16:00
Κοινοβουλευτικό Έργο18:00
Κοινοβουλευτικό Έργο20:00
Συνάντηση22:00
Ντέιβιντ Μπόουι: Κατακτώντας τη Φήμη23:00
Μαγικός Φανός00:30
Πρωινή Επισκόπηση01:00
Επανάληψη Προγράμματος02:00
Επανάληψη Προγράμματος03:00
Επανάληψη Προγράμματος05:00