ert3
21-04-2024
Μυστήρια από Ψηλά (E) [K12]05:30
Κοντά στο Ηφαίστειο (E) [K8]06:30
18ος Διεθνής Μαραθώνιος Μέγας Αλέξανδρος & 9ος Διεθνής Μαραθώνιος Ρόδου (Z)07:00
Με Αρετή και Τόλμη [K8]11:30
Ελλήνων Δρώμενα - Η Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Κυριακή στο Χωριό Ξανά - Γ Κύκλος (E) [K8]14:00
45 Μάστοροι 60 Μαθητάδες - B Κύκλος (E) [K8]15:30
Βίλατζ Γιουνάιτεντ (E) [K8]16:00
Sports Doc (E)17:00
Stoiximan Basket League : AEK Betsson - ΠΑΟΚ mateco | Play Out | 4η Αγωνιστική (Z)17:15
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:30
Sports Doc (E)20:00
Stoiximan Basket League : ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΙΑΠΩΝΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ CARNA | Play Out | 4η Αγωνιστική (Z)20:15
Δύο Δικτατορίες στην Ευρώπη [K12]22:30
Η Εποχή των Εικόνων - Η Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]00:00
Συλλαμβάνοντας Κλέφτες Έργων Τέχνης (E) [K8]01:00
Βίλατζ Γιουνάιτεντ (E) [K8]02:00
Ελλήνων Δρώμενα - Η Κύκλος (E) [K8]03:00
Κυριακή στο Χωριό Ξανά - Γ Κύκλος (E) [K8]04:00
22-04-2024
45 Μάστοροι 60 Μαθητάδες - B Κύκλος (E) [K8]05:30
Οι Μεγάλες Εποχές της Κλασικής Μουσικής (E) [K8]06:00
Πάπρικα (E) [K]07:00
Πιράτα και Καπιτάνο [K]07:20
Αν Ήμουν Ζώο (E) [K]07:35
Λούι - Α Κύκλος [K]07:45
Ιστορίες με το Γέτι [K]07:52
Ο Απίστευτος Κόσμος της Μέλισσας [K8]08:00
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]09:00
Μέρα με Χρώμα [K8]10:00
Η Γη από Ψηλά [K8]11:30
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Το Αγοροκόριτσο - Ελληνική Ταινία [K]14:00
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]15:30
Ο Κόσμος των Σπορ [K8]16:00
Volley League17:00
Ένθετο «Λαϊκή Παράδοση»19:00
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:15
Sports Doc20:00
Stoiximan Basket League : ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΜΑΡΟΥΣΙ | Play Out | 4η Αγωνιστική (Z)20:15
Τζάμπολ22:15
The Blue Rose [K12]23:00
Art Week - Θ Κύκλος (E) [K8]00:00
Ο Απίστευτος Κόσμος της Μέλισσας (E) [K8]01:00
Μέρα με Χρώμα (E) [K8]02:00
Περίμετρος (E) [K8]03:30
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]04:30
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
23-04-2024
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]06:00
Πάπρικα [K]07:00
Πιράτα και Καπιτάνο [K]07:20
Αριθμοκυβάκια - Α Κύκλος [K]07:35
Λούι - Α Κύκλος [K]07:45
Ιστορίες με το Γέτι [K]07:52
Άνοιξη στη Φάρμα του Τζίμι [K8]08:00
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]09:00
Μέρα με Χρώμα [K8]10:00
Η Γη από Ψηλά [K8]11:30
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Τα Δίδυμα - Ελληνική Ταινία [K]14:00
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]15:30
Ο Κόσμος των Σπορ [K8]16:00
Μα πώς Φτιάχνεται; (E) [K8]17:00
Η Λέσχη του Βιβλίου - Γ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]17:50
Musikology [K8]18:00
Ένθετο «Πόλεις»19:00
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:15
Αστρίντ και Ραφαέλ - Γ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]20:00
Ηφαίστεια, οι Μεγάλοι Δημιουργοί [K8]21:00
Ιερουσαλήμ: Οργή και Πίστη [K12]22:00
Ο Κόσμος σου Ανήκει [K12]23:00
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]00:30
Ηφαίστεια, οι Μεγάλοι Δημιουργοί (E) [K8]01:30
Μέρα με Χρώμα (E) [K8]02:30
Περίμετρος (E) [K8]04:00
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
24-04-2024
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]06:00
Πάπρικα [K]07:00
Πιράτα και Καπιτάνο [K]07:20
Αριθμοκυβάκια - Α Κύκλος [K]07:35
Λούι - Α Κύκλος [K]07:45
Ιστορίες με το Γέτι [K]07:52
Άνοιξη στη Φάρμα του Τζίμι [K8]08:00
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]09:00
Μέρα με Χρώμα [K8]10:00
Η Γη από Ψηλά [K8]11:30
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Πώς καταντήσαμε Σωτήρη!... Ελληνική Ταινία [K]14:00
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]15:30
Ο Κόσμος των Σπορ [K8]16:00
Ελλήνων Δρώμενα - Η Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]17:00
Η Εποχή των Εικόνων - Η Κύκλος (E) [K8]18:00
Ένθετο «Περιφερειακή Ανάπτυξη»19:00
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:15
Αστρίντ και Ραφαέλ - Δ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]20:00
Στα Σύνορα (E) [K8]21:00
Ισραήλ-Ιράν-ΗΠΑ (E) [K12]22:00
Η Νέα Πατρίδα [K12]23:00
Mare Nostrum - Μικρές Ιστορίες [K12]00:35
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]01:00
Μέρα με Χρώμα (E) [K8]02:00
Περίμετρος (E) [K8]03:30
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]04:30
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
25-04-2024
Αλυσοδεμένη Αγάπη (E) [K12]05:00
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]06:00
Πάπρικα [K]07:00
Πιράτα και Καπιτάνο [K]07:20
Αριθμοκυβάκια - Α Κύκλος [K]07:35
Λούι - Α Κύκλος [K]07:45
Ιστορίες με το Γέτι [K]07:52
Άνοιξη στη Φάρμα του Τζίμι [K8]08:00
Μικρά Κράτη της Ευρώπης (E) [K8]09:00
Μέρα με Χρώμα [K8]10:00
Η Γη από Ψηλά [K8]11:30
Το Ταξίδι μου στην Ελλάδα - Δ Κύκλος (E) [K8]12:00
Περίμετρος [K8]13:00
Ο Τυχεράκιας - Ελληνική Ταινία [K]14:00
Η Γη από Ψηλά (E) [K8]15:30
Ο Κόσμος των Σπορ [K8]16:00
Ακρίτες (E) [K8]17:00
Ώρα Χορού (E) [K8]18:00
Ένθετο «Πολιτισμός»19:00
Ειδήσεις από την Περιφέρεια19:15
Αστρίντ και Ραφαέλ - Δ Κύκλος (Α Τηλεοπτική Μετάδοση) [K8]20:00
Ο Αλγόριθμος του Έρωτα (E) [K12]21:00
O Αληθινός Τζέιμς Μποντ (E) [K8]22:00
Νουρέγιεφ: Το Λευκό Κοράκι [K12]23:00